+380977800686 +380502541902

Традиція дерев’яних конструкцій існує майже так само довго, як і люди, особливо на північних територіях, таких як Канада або Україна. Взагалі зруби будуються з круглої соснової деревини (ялини), і їх компоненти ретельно підбираються. Дерев’яна конструкція забезпечує масивний, сільський зовнішній вигляд будинку, що дуже приємно.
Крім того, що це оригінальний вибір для будинку, будівництво зрубів також є вигідним варіантом.
У цій статті ми детально розповімо про 5 основних причин, чому придбання дерев’яного будинку є хорошою ідеєю.

1. Колода забезпечує чудову теплоізоляцію

Деревина має величезну здатність зберігати тепло (вище, ніж цегла), будучи найкращим ізолятором серед природних матеріалів. Тріщини, які природним чином виникають в структурі колоди, не впливають на її коефіцієнт теплопередачі. Деревина, у своєму природному стані, підтримує відносно постійний рівень вологості в жилій зоні, гарантуючи відчуття справжнього комфорту. Деревина поглинає зайву вологість і вивільняє її, коли атмосферна вологість падає.

2. Сільський інтер’єр та екстер’єр.

Кантрі стайл (Сільський стиль) виникає через те, що структура колод видна як зовні, так і зсередини. Сучасні відчуття комфорту доповнюються відчуттям тепла та затишку, завдяки текстурі та кольору деревини, поєднаному з природним ароматом скипидару.

3. Тривалий життєвий цикл

Життєвий цикл зрубів оцінюється до 400 років, залежно від використовуваної деревини та способу її збереження. Є необроблені деревні конструкції, які проіснували сотні років. Також примітно, що масивна конструкція та ідеальні стики забезпечують опір у разі землетрусів.

4. Висока вогнестійкість

Порівняно великий діаметр колод забезпечує високу вогнестійкість. Колода не запалюється легко, навіть у випадку постійного полум’я (особливість, яка не діє у випадку інших дерев’яних конструкцій, виготовлених з дощок або з профільованої масивної деревини).

5. Низькі додаткові витрати
Зруб не вимагає фарбування, немає додаткових витрат на матеріали та працю, на теплоізоляцію, а також на обробку стін. Подальше обслуговування практично складається з періодичної обробки конструкції захисними лаками (з інтервалом 5-6 років).

Кошторис зруба дешевший, ніж цегляного будинку. Витрати на будівництво зрубу менше на 30-40%, ніж витрати на будівництво цегляного будинку.

Збірка зрубу може бути швидко виконана в будь-який сезон. У разі потреби у майбутньому будинок можна порівняно просто демонтувати і перенести в інше місце з мінімальними витратами від бенефіціара.

Рубрики: ПРОЕКТ

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *